Uzyskaj $6 rabatu przy zamówieniach powyżej $45

Code Expires décembre 31, 2024
Uzyskaj $6 rabatu przy zamówieniach powyżej $45
BF8 Get Code
100% Success

Uzyskaj $10 rabatu przy zamówieniach powyżej $80

Code Expires décembre 31, 2024
Uzyskaj $10 rabatu przy zamówieniach powyżej $80
BF10 Get Code
100% Success

Uzyskaj $20 rabatu przy zamówieniach powyżej $150

Code Expires décembre 31, 2024
Uzyskaj $20 rabatu przy zamówieniach powyżej $150
BF20 Get Code
100% Success

Uzyskaj $50 rabatu przy zamówieniach powyżej $300

Code Expires décembre 31, 2024
Uzyskaj $50 rabatu przy zamówieniach powyżej $300
BF50 Get Code
100% Success

Uzyskaj $80 rabatu przy zamówieniach powyżej $450

Code Expires décembre 31, 2024
Uzyskaj $80 rabatu przy zamówieniach powyżej $450
BF80 Get Code
100% Success
11SALE30 Get Code
100% Success
1SALE100 Get Code
100% Success
11SALE50 Get Code
100% Success
1SALE100 Get Code
100% Success
11SALE8 Get Code
21% Success
11SALE8 Get Code
93% Success
11SALE50 Get Code
100% Success

Aliexpress PL Coupons

11SALE8 Get Code
10% Success

O AliExpress

AliExpress to usługa handlu detalicznego online z siedzibą w Chinach i należąca do grupy Alibaba. Uruchomiona w 2010 r. Składa się z małych firm w Chinach i innych lokalizacjach, takich jak Singapur, które oferują produkty międzynarodowym kupującym online. Jest to najczęściej odwiedzane witryna handlu elektronicznego w Rosji i była 10. najpopularniejszą witryną w Brazylii. Ułatwia małym firmom sprzedaż klientom na całym świecie. AliExpress porównał do eBaya, ponieważ sprzedawcy są niezależni i korzystają z platformy, aby oferować produkty kupującym.

Na gigantycznym rynku oferującym najszerszy wybór produktów dostępnych online, znajdziesz wszystko, od najnowszych trendów w modzie po wygodne meble, ciężarki do intensywnego treningu ciała, najnowsze zabawki techniczne i prawie nieskończoną ilość innych niesamowitych produktów w niewiarygodne. ceny z AliExpress USA.

Nieustannie wprowadzamy nowe oferty, każdy dzień jest dniem wyprzedaży; zawsze możesz otrzymać najlepsze produkty w najlepszych cenach dzięki kuponom AliExpress i kodom promocyjnym AliExpress.

Ten ogromny sklep internetowy z tysiącami produktów może być trochę onieśmielający⁠ — pamiętaj, aby odfiltrować najlepiej ocenianych sprzedawców, sprawdzić ich oceny w oparciu o opinie innych kupujących AliExpress i zadać pytania! Sprzedawcy wysokiej jakości chętnie kontaktują się z zainteresowanymi kupującymi, więc nie wahaj się i kupuj peruki, sukienki i technologie AliExpress z ufnością.

Gdzie otrzymam kupony do wykorzystania na AliExpress?
AliExpress ma strony poświęcone trzem wiodącym kuponom używanym w witrynie: kupon AliExpress, kupon sprzedawcy, kupony Select. Kupony AliExpress pasują do każdego produktu o regularnej cenie na stronie. Kupony sprzedawcy zapewniają zniżki na przedmioty sprzedawane przez odpowiedniego sprzedawcę oraz kupony Select mają zastosowanie do wybranych sprzedawców i przedmiotów.

Czy AliExpress ma system nagród?
Tak, AliExpress oferuje swoim członkom punkty i nagrody za różne działania. Nagrody obejmują punkty za zakupy, ekskluzywne nagrody wręczane poszczególnym członkom w ich urodziny i rocznice. AliExpress oferuje również niektóre wyprzedaże i promocje wyłącznie dla swoich członków.

Czy AliExpress ma ochronę kupującego?
Tak, AliExpress posiada systemy chroniące kupujących przed nieuczciwymi sprzedawcami.Za każdym razem, gdy kupujesz na stronie, otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli sprzedane towary nie były zgodne z reklamą, nie zostały wysłane do Ciebie lub oryginalny produkt AliExpress z gwarancją okaże się fałszywy .

Dlaczego otrzymałem niższy zwrot pieniędzy niż ten, który wydałem na AliExpress?
Nie wszystkie pieniądze wydane przy zakupie na AliExpress podlegają zwrotowi.Opłaty transakcyjne, opłaty za konwersję pobierane przez kartę kredytową i zmienne kursy wymiany nie podlegają zwrotowi.

Jak długo zajmie rozwiązanie mojego sporu?
Rozwiązywanie sporów AliExpress nie ma ustalonego terminu, ponieważ zależy od zachowania sprzedawcy. Sprzedawca zostaje powiadomiony o sporze i musi odpowiedzieć w ciągu 5 dni. Jeśli sprzedawca zaakceptuje warunki konfliktu lub nie odpowie na spór, AliExpress automatycznie wyśle ​​Ci zwrot pieniędzy, który powinien dotrzeć do Ciebie w ciągu 3-15 dni roboczych.

Czy AliExpress oferuje bezpłatną wysyłkę?
Oferta bezpłatnej wysyłki AliExpress zależy od produktu. Niektórzy sprzedawcy oferują bezpłatną wysyłkę swoich produktów, a inni nie.

Jakie są zasady zwrotów AliExpress?
Wielu sprzedawców na AliExpress oferuje politykę zwrotu pieniędzy za swoje produkty.Niektórzy sprzedawcy oferują nawet bezpłatne zwroty, w których płacą za koszty wysyłki, aby odesłać zakup.Jeśli kupujesz od sprzedawcy, który nie oferuje bezpłatnego zwrotu i otrzymany produkt nie jest zgodny z opisem sprzedawcy, nadal przysługuje Ci bezpłatny zwrot pieniędzy.Możesz również otrzymać bezpłatny zwrot pieniędzy, jeśli otrzymany produkt jest podrobiony.

Gdzie mogę zrealizować kod kuponu AliExpress?
Kody kuponów znajdują się w całej witrynie AliExpress i na stronach produktów. Zobaczysz link „Zdobądź kupony” na stronach produktów i na stronie kasy. Spowoduje to otwarcie menu rozwijanego z dostępnymi kuponami. Po prostu kliknij „ Pobierz teraz” na kuponach, aby je zastosować.

Jak skontaktować się z pomocą techniczną AliExpress?
Możesz uzyskać dostęp do pomocy za pośrednictwem strony kontaktowej AliExpress. Przeprowadzi Cię ona przez proces rozwiązywania problemu. Jeśli nie możesz rozwiązać problemu ze sprzedawcą, możesz otworzyć spór, przechodząc do swojego zamówienia w sekcji „Moje zamówienia”. ” i kliknij „Wszystkie zamówienia”. Kliknij „Wyświetl szczegóły” po znalezieniu numeru zamówienia, a następnie kliknij „Otwórz spór”, aby nakłonić AliExpress do interwencji.

Czy kupony AliExpress działają na wszystkie produkty?
Obecnie istnieją dwa rodzaje kuponów AliExpress « Kupony sprzedawcy » i « Kupony AliExpress ». Kupony AliExpress są tworzone przez AliExpress i w całej witrynie pracy. Kupony sprzedawcy są tworzone przez indywidualnych sprzedawców na platformie AliExpress. Kupony sprzedawcy działają tylko dla określonych przedmiotów w serwisie AliExpress sklep tego sprzedawcy.