קבלו הנחה של $6 עבור הזמנות מעל $45

Code Expires décembre 31, 2024
קבלו הנחה של $6 עבור הזמנות מעל $45
BF8 Get Code
100% Success

קבל הנחה של $10 עבור הזמנות מעל $80

Code Expires décembre 31, 2024
קבל הנחה של $10 עבור הזמנות מעל $80
BF10 Get Code
100% Success

קבל הנחה של $20 עבור הזמנות מעל $150

Code Expires décembre 31, 2024
קבל הנחה של $20 עבור הזמנות מעל $150
BF20 Get Code
100% Success

קבל הנחה של $50 עבור הזמנות מעל $300

Code Expires décembre 31, 2024
קבל הנחה של $50 עבור הזמנות מעל $300
BF50 Get Code
100% Success

קבל הנחה של $80 עבור הזמנות מעל $450

Code Expires décembre 31, 2024
קבל הנחה של $80 עבור הזמנות מעל $450
BF80 Get Code
100% Success
11SALE8 Get Code
100% Success

$3 הנחה מעל $25

Code No Expires
11SALE8 Get Code
92% Success
11SALE8 Get Code
98% Success
11SALE8 Get Code
94% Success
11SALE8 Get Code
92% Success
11SALE8 Get Code
99% Success

Aliexpress HE Coupons

11SALE8 Get Code
13% Success
טיפים לחיסכון ב- AliExpress
בקר בחלק מכירת הפלאש כדי למצוא עסקאות מציאה הזמינות רק ל -48 שעות. תוכל גם לראות עסקאות פלאש בקרוב מראש על ידי לחיצה על הכרטיסייה “הקרובה” בסמוך לראש הדף.
משתמשים חדשים יכולים לתבוע מתנה בחינם מ- AliExpress. אתה יכול לבחור בין מוצרים של 0.01 $, קופון של 2 $ הנחה עבור הזמנות מעל 3 $, או עסקאות פלאש למשתמשים חדשים בלבד. עסקאות הפלאש מציעות מוצרים שונים בהנחות תלולות לזמן מוגבל.
בראש העמוד הראשי וממש מתחת לשורת החיפוש תוכלו למצוא דף דילים בעל ערך רב ודף הנחות גדול. שני דפים אלה מדגישים מוצרים הנמכרים בכל מקום בין 30-90% הנחה על המחירים המקוריים.
בחלק העליון של הדף הראשי וממש מתחת לשורת החיפוש, תוכל למצוא גם קישור לדף הקופונים הנבחר. ברגע שתלחץ על הקישור, זה ייקח אותך להצעות קופון מיוחדות שבהן תקבל הנחה על הוצאה של סכום כסף מסוים. המבצעים והמוצרים משתנים באופן קבוע.
אתה יכול לקבל מבצעים מיוחדים וקופונים בלעדיים כאשר אתה מצטרף לרשימת הדוא”ל של האתר. אתה יכול להצטרף לרשימת הדוא”ל על ידי מעבר לדף הראשי וגלול עד לתחתית הדף. פשוט עבור לקטע שאומר “היה הראשון לדעת!” הזן את הדוא”ל שלך ולחץ על כפתור “הירשם”.
ל- AliExpress יש תוכניות סטרימינג בשידור חי המציגות קווי מוצרים שונים. במהלך ההופעות החיות מוצעות הנחות לזמן מוגבל על המוצרים. אתה יכול לראות תצוגה מקדימה של אילו תוכניות ישודרו ובאיזה שעות הם יזרמו בדף לוח ההופעות שלהם.
היכן ניתן להשיג קופונים לשימוש באליאקספרס?
לאליאקספרס יש דפים המוקדשים לשלושת הקופונים המובילים בהם משתמשים באתר: קופון AliExpress, קופון מוכר, קופונים נבחרים. קופוני AliExpress משתלבים עם כל מוצר במחיר קבוע באתר. קופוני המוכר מקבלים הנחות על פריטים שנמכרים על ידי המוכר הרלוונטי, וקופוני Select חלים על מוכרים ופריטים נבחרים.האם ל- AliExpress יש מערכת תגמול?
כן, AliExpress מציעה נקודות ותגמולים לחבריה לפעילויות שונות. הפרסים נעים בין נקודות קניות לתגמולים בלעדיים שהוענקו לחברים בודדים בימי הולדתם וימיהם. AliExpress מציעה גם כמה מכירות ומבצעים אך ורק לחבריה.האם ל- AliExpress יש הגנה על הקונים?
כן, לאליאקספרס יש מערכות להגנה על קונים מפני מוכרים לא ישרים. בכל פעם שאתה רוכש באתר, תקבל החזר כספי אם הסחורה שנמכרה לא הייתה כפי שפורסם, לא נשלחה אליך, או אם מוצר מקורי מובטח על ידי AliExpress מוכיח שהוא מזויף.מדוע קיבלתי החזר נמוך מזה שהוצאתי באליאקספרס?
לא כל הכסף שהוצא בעת רכישה ב- AliExpress ניתן להחזר. דמי עסקה, דמי המרה שגובים בכרטיס האשראי שלך ושערי חליפין משתנים אינם ניתנים להחזר.כמה זמן ייקח עד שהמחלוקת שלי תיפתר?
אין לפתרון סכסוכים ב- AliExpress מסגרת זמן מוגדרת מכיוון שהיא תלויה בהתנהגות המוכר. המוכר מקבל הודעה על המחלוקת ועליו להשיב תוך 5 ימים. אם המוכר מקבל את תנאי הסכסוך או לא מגיב למחלוקת, AliExpress שולח אוטומטית את ההחזר הכספי שאמור להגיע אליך תוך 3–15 ימי עסקים.

האם AliExpress מציעה משלוח חינם?
הצעת המשלוח חינם של AliExpress תלויה במוצר. חלק מהמוכרים יציעו משלוח חינם עבור המוצרים שלהם בעוד שאחרים לא.

מהי מדיניות ההחזרה של AliExpress?
מוכרים רבים באליאקספרס יציעו מדיניות החזר כספי על המוצרים שלהם. חלק מהמוכרים אפילו יציעו החזרים בחינם במקום שהם משלמים על דמי המשלוח כדי שתשלח את הרכישה בחזרה. אם אתה קונה ממוכר שאינו מציע החזר חינם והמוצר שאתה מקבל אינו תואם את תיאורי המוכר, אתה עדיין זכאי להחזר חינם. אתה זכאי גם להחזר חינם אם המוצר שאתה מקבל מזויף.

היכן אוכל לממש קוד קופון של AliExpress?
קודי קופונים נמצאים בכל אתר AliExpress ובדפי המוצר. תראה קישור שאומר “קבל קופונים” בדפי המוצר ובדף הקופה. פעולה זו תפתח תפריט נפתח עם הקופונים הזמינים. פשוט לחץ על כפתור “קבל עכשיו” בקופונים כדי להחיל אותם.

כיצד אוכל ליצור קשר עם התמיכה של AliExpress?
אתה יכול לגשת לתמיכה דרך דף יצירת הקשר של AliExpress. זה ילווה אותך בתהליך של פתרון הבעיה שלך. אם אינך מצליח לפתור בעיה עם מוכר, תוכל לפתוח מחלוקת על ידי מעבר להזמנה שלך בקישור “ההזמנות שלי” ולחיצה על “כל ההזמנות”. לחץ על “הצג פירוט” לאחר שתמצא את מספר ההזמנה ולאחר מכן לחץ על “פתח מחלוקת” כדי לגרום ל- AliExpress להתערב.

האם קופונים של AliExpress עובדים לכל המוצרים?
ישנם כיום שני סוגים של קופוני AliExpress “קופוני מוכרים” ו”קופונים של AliExpress “. קופוני AliExpress נוצרים על ידי AliExpress ועל אתר העבודה רחב. קופוני מוכרים נוצרים על ידי מוכרים בודדים בפלטפורמת AliExpress. קופוני מוכרים עובדים רק על הפריטים הספציפיים בחנות של אותו מוכר.

האם אתה יכול לשלב קודי מבצע באליאקספרס?
אתה יכול ש