OT14 Get Code
25% Success
OT14 Get Code
100% Success
OT14 Get Code
100% Success
OT14 Get Code
100% Success

Haftalık Fırsat Kodu: 4$ indirim 30$

Code Expires December 26, 2023
OT6 Get Code
100% Success
OT14 Get Code
100% Success
OT6 Get Code
99% Success
OT6 Get Code
100% Success
OT14 Get Code
100% Success
OT14 Get Code
100% Success
OT14 Get Code
100% Success
OT6 Get Code
100% Success
OT14 Get Code
99% Success

Aliexpress TR Coupons

25$ üzeri 3$ indirim

Code No Expires
OT6 Get Code
0% Success
OT6 Get Code
0% Success

Aliexpress Tasarruf İpuçları
Sadece 48 saat boyunca mevcut olan pazarlık fırsatlarını bulmak için Flash SATIŞ bölümünü ziyaret edin. Ayrıca, sayfanın en üstündeki “Yaklaşan” sekmesine tıklayarak gelecek flash fırsatları da görebilirsiniz.
Yeni kullanıcılar AliExpress’den ücretsiz bir hediye alabilirsiniz. $ 0.01 ürün arasında, 3 doların üzerinde siparişler için 2 $ kapalı kupon veya sadece yeni kullanıcılar için flash fırsatları seçebilirsiniz. Flash fırsatları, sınırlı bir süre için dik indirimlerde çeşitli ürünler sunar.
Ana sayfanın üstünde ve arama çubuğunun hemen altında, süper değerli bir anlaşma sayfası ve büyük bir indirim sayfası bulabilirsiniz. Bu iki sayfa, orijinal fiyatlarından% 30-90’dan herhangi bir yerde satılan ürünleri vurgulamaktadır.
Ana sayfanın üstünde ve arama çubuğunun hemen altında, Seçin kuponlar sayfasına bir bağlantı da bulabilirsiniz. Bağlantıya tıkladığınızda, sizi özel bir miktar para harcamak için indirim aldığınız özel kupon tekliflerine götürür. Teklifler ve ürünler düzenli olarak değişir.
Web sitesinin e-posta listesine katıldığınızda özel fırsatlar ve özel kuponlar alabilirsiniz. Ana sayfaya gidip tüm sayfanın altına kadar kaydırarak e-posta listesine katılabilirsiniz. Basitçe, “bilen ilk siz olun!” Diyor bölümüne gidin. E-postanızı girin ve “Abone Ol” düğmesine tıklayın.
Aliexpress, çeşitli ürün hatlarını sergileyen canlı akışlıdır. Canlı şovlar sırasında ürünlerde sınırlı zaman indirimleri sunulmaktadır. Bir önizlemenin hangi gösterilerin yayınlanacağını ve hangi saatlerde gösteri zamanlama sayfasında aktarılacağını görebilirsiniz.

Kuponlar Aliexpress’de nerede kullanacağım?
Aliexpress, sitede kullanılan üç önde gelen kupona adanmış sayfalar bulunur: AliExpress Kuponu, Satıcı kuponu, kuponlar seçin. Aliexpress Kuponları, sitede düzenli olarak fiyatlı ürünle birlikte gider. Satıcı kuponları, ilgili satıcı tarafından satılan ürünlerde indirim alır ve satıcı ve eşyaları seçmek için kuponlar uygulanabilir.

Aliexpress’in ödül sistemi var mı?
Evet, Aliexpress, çeşitli etkinlikler için üyelerine noktalar ve ödüller sunar. Ödüller, alışveriş noktalarından, doğum günleri ve yıldönümlerinde bireysel üyelere yetenekli özel ödüllere kadar uzanır. Aliexpress ayrıca yalnızca üyelerine bazı satış ve promosyonlar sunar.

Aliexpress’in alıcı koruması var mı?
Evet, AliExpress’in alıcıları sahtekâr satıcılardan korumak için sistemleri vardır. Sitede her satın aldığınızda, satılan mallar ilan edilmediği gibi değilse, size gönderilmediyse veya bir AliExpress Garantili Orijinal ürünü sahte olduğunu kanıtlar.

Aliexpress için harcadığım şeyden neden daha düşük bir geri ödeme aldın?
Aliexpress satın alarken harcanan tüm para iade edilmez. İşlem Ücretleri, Kredi kartınız tarafından şarj edilen dönüşüm ücretleri ve yüzen döviz kurları iade edilmez.

Anlaşmazlığımın çözülmesi ne kadar sürecek?
Aliexpress Anlaşmazlık Çözümünün ayarlanan bir zaman dilimine sahip olmadığı için satıcı davranışına bağlıdır. Satıcı, anlaşmazlıktan bilgi verilir ve 5 gün içinde cevap vermesi gerekir. Satıcı çatışma koşullarını kabul ederse veya anlaşmazlığa cevap veremiyorsa, Aliexpress, 3-15 iş günü içinde size ulaşması gereken geri ödemenizi otomatik olarak gönderir.

Aliexpress ücretsiz gönderim sunuyor mu?
Aliexpress’in ücretsiz kargo teklifi ürüne bağlıdır. Bazı satıcılar ürünleri için ücretsiz gönderim sunacaklarken, diğerleri olmaz.

Aliexpress ‘iade politikası nedir?
Aliexpress’deki birçok satıcı, ürünleri için geri ödeme politikası sunacak. Bazı satıcılar, satın alma işleminizi geri göndermeniz için nakliye ücretleri için ödeme yaptıkları ücretsiz iade bile sunulur. Ücretsiz bir geri ödeme sunmayan bir satıcıdan satın alırsanız ve aldığınız ürün satıcının açıklamalarıyla eşleşmiyorsa, hala ücretsiz bir geri ödeme için uygunsunuz. Aldığınız ürün sahte ise, ücretsiz bir geri ödeme için uygunsunuz.

AliExpress kupon kodunu nereden kullanabilirim?
Kupon kodları, Aliexpress web sitesi ve ürün sayfalarında bulunur. Ürün sayfalarında ve ödeme sayfasında “Kupon Al” yazan bir bağlantı göreceksiniz. Bu, mevcut kuponlarla açılır menü açacaktır. Kuponlardaki “Şimdi Get” düğmesini tıklamanız yeterlidir.

AliExpress desteğiyle nasıl iletişim kurabilirim?
Aliexpress ‘iletişim sayfasından desteğe erişebilirsiniz. Sorununuzu çözme sürecinde sizi yürüyecek. Bir satıcı ile ilgili bir sorunu çözemiyorsanız, “Siparişlerim” bağlantısı altında siparişinize gidip “Siparişlerim” bağlantısına tıklayarak bir anlaşmazlık açabilirsiniz. Sipariş numarasını bulduktan sonra “Ayrıntıyı Görüntüle” düğmesine tıklayın ve ardından Aliexpress’i müdahale etmek için “Anlaşmazlık” na tıklayın.

Aliexpress kuponları tüm ürünler için çalışıyor mu?
Şu anda iki tür Aliexpress Kuponu “Satıcı Kuponu” ve “Aliexpress Kuponları” var. Aliexpress kuponları Aliexpress ve Work sitesi genişliğinde oluşturulur. Satıcı kuponları, Aliexpress platformundaki bireysel satıcılar tarafından oluşturulur. Satıcı kuponları, yalnızca satıcının mağazasındaki belirli eşyalar için çalışır.

Promosyon kodlarını Aliexpress’de birleştirebilir misiniz?

Bir Sitenin Geniş AliExpress Kodunu ve Aliexpress’in işlem başına bir satıcı kodunu yapın. En son AliExpress Promosyonları ve indirimleri almak için kupon takip edin Aliexpress sayfasını kontrol edin!

Aliexpress hakkında
2010 yılında başlatılan AliExpress, Çin merkezli bir çevrimiçi perakende web sitesidir. Web sitesi satıcıların satılık geniş bir ürün yelpazesini eklemesini sağlar. Web sitesinin amacı, işletmelere ürün satmaktır, tüketiciler için de bulunacak birçok fırsat var. Aliexpress üzerinde daha büyük miktarlar aldığınızda ürünleri düşük fiyatlarla alabilirsiniz. Temel olarak perakende ve e-ticaret işletmeleri için toptan ve bırak nakliye pazarıdır.